Skip to main content
0

Cześć i czołem! Z tej strony Angélique.

Od ponad 10 miesięcy organizuje w Opolu event “English Night” gdzie co miesiąc spotykamy się z ludźmi w kawiarni i… rozmawiamy po angielsku. Nawiązujemy relacje, śmiejemy się i wspólnie rozwijamy. Nie sądziłam, że temat tak się rozkręci i przyciągnie tyle wartościowych ludzi. Jest moc. 

Czuję, że chcę więcej. 

Tym razem chcę połączyć networking i… randkowanie w stylu analogowym. Nie apkowo-internetowym. Jeśli… jesteś singlem i chciałbyś nawiązać nowe relacje w świecie rzeczywistym, albo kto wie… poznać miłość życia. To… ten event jest dla Ciebie. (warunkiem przystąpienia w wydarzeniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Czym jest speed-dating (z ang. szybkie randki)?

Formula szybkich randek jest prosta. Poznajesz w określonym czasie kilka, kilkanaście nowych osób. Po 7 minutach zmieniasz stolik i siadasz do nowej osoby. Jest to swego rodzaju gra na “pierwsze wrażenie”, pierwszą emocje, intuicję, przeczucie… A przede wszystkim jest to DOŚWIADCZENIE. Prawdziwe.

Nie ma niczego lepszego niż patrzenie głęboko komuś w oczy, usłyszenie tembru głosu… i po prostu zwyczajne bycie tu i teraz. Chciałabym Cię na taki wieczór zaprosić! 

Szybka Randka Opole

Każdy uczestnik dostanie kartę z potencjalnymi pytaniami, które pomogą “przełamać pierwsze lody”. Bilet wstępu (30PLN) w tym welcome shot na odwagę.

Zapraszam Cię na Szybką Randkę Pod Arkadami w Opolu

Planuję dwie grupy wiekowe 24-35, oraz 35+. Zaczynamy 18 lipca w czwartek o 19:30 na Krakowskiej, Pod Arkadami. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie formularza, oraz opłacenie biletu. To co? Widzimy się?

W razie jakichkolwiek pytań – jestem!